YAYINI PAYLAŞ DESTEK OL EMEĞE SAYGI LÜTFEN

Bursaspor'dan Dzsudzsak'ın menajerine 400 bin Euro

Bursaspor yönetimi Macar futbolcunun menajerine önümüzdeki günlerde yüklü miktarda ödeme yapacak. Traore'nin menajeri Avusturya'ya davet edildi. Bekir Yılmaz ise kulüp aramaya devam ediyor.

Bursaspor Avusturya'da yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken kulüpte mali ve transfer anlamında önemli hamleler yaşanıyor. Bursa Hakimiyet'in haberine göre, yeşil beyazlı yönetim Bursaspor'da oynamak istemediğini açıklayan Balazs Dzsudzsak için menajerine önümüzdeki günlerde yüklü miktarda ödeme gerçekleştirecek. Macar futbolcunun menajerine yapılacak ödemenin ikinci taksit olduğu ve tutarın da 400 bin Euro'yu bulduğu belirtildi. Yönetim Dzsudzsak'a da geçen yılki tüm alacaklarını serbest kalmaması adına ödemişti.

Traore'nin menajeri geliyor
Bir başka gelişme de Bakaye Traore ve Bekir Yılmaz konusunda yaşanıyor. Kendisine kulüp bulması söylenen Bakaye Traore'ye yönetim kamp kadrosuna alınmamasına karşın iki aylık ödemesini gerçekleştirdi. Ödemenin tutarının 150 bin EURO olduğu belirtildi. Traore'nin menajerinin Avusturya kampına davet edildiği bildirilirken, Malili futbolcunun menajerine bir an önce kendilerine kulüp bulmaları tekrar söylenecek. Bu arada takımdan ayrılan Bekir Yılmaz'ın da hala kendisine kulüp bulamadığı bildirildi.

No comments:

Post a Comment